Ürünler
0(544) 904 44 60
7/24 Online Satış
Ürün Kodu: MCT105
Stok Miktarı: 1

Moringa Bitki Çayı 5'li Paket

T.C. ZİRAAT BANKASI üzerinden yapılan havale ödemelerinde %5 indirim
250,00 TL
  • AÇIKLAMA
  • ÖZELLİKLER
  • YORUMLAR
AÇIKLAMA
AÇIKLAMA

Organik tarım arazisinde Moringa Oleifera yapraklarından doğal yöntemlerle üretilmiştir.

Havuçtan
10 kat fazla 
A vitamini

Muzdan 
15 kat fazla
Potasyum

Portakaldan 
12 kat fazla
C vitamini

Ispanaktan
25 kat fazlaDemir

Yoğurttan 
9 kat fazla 
Protein

Sütten
17 kat fazla
Kalsiyum

 

Moringa Nedir?

İçeriğinde bulunan doğal antioksidanlar, antibiyotikler, vitaminler ve mineraller ile birlikte Moringa Oleifera bitkisi yaygın olarak tıbbi ve gıda destek amaçlı kullanılmaktadır.

Moringa bitkisi vitaminler, mineraller, aminoasitler, betakaroten, antienflamatuvar besinler, omega 3 ve omega 6 yağ asitleri, karotenoidler, flavonoidler ve fenolikler gibi antioksidan bileşenlere sahiptir. 

Neden biz? Kooperatifimiz, Gaziantep İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Gaziantep Üniversitesi desteği ile kadın çiftçiler tarafından kuruldu. Bu yapı devlet-üniversite-çiftçi işbirliğini en güzel şekilde özetlemektedir. Moringayı Türkiye’deki ilk üreten ve en büyük üretim kapasitesine sahip kuruluşuz. Ürünlerimiz bilimsel destekli araştırmalarla desteklenmektedir. Hijyenik ortamlarda doğal olarak özenle üretilmektedir.

Kullanım Önerisi: 1 tatlı kaşığı moringa yaprağı tozunu 1 kâse yoğurda karıştırarak sabah aç karnına yiyebilirsiniz. Bir su bardağı kadar sıcak suya (80oC) 1 tatlı kaşığı Moringa tozu ekleyerek 10 dk demlenmesini bekleyin. Afiyetle içebilirsiniz.

ÖZELLİKLER
ÖZELLİKLER
YORUMLAR
YORUMLAR